Hüppa postitusele

Foto
- - - - -

eRepublik

• Please log in to reply
Sellel teemal on 1 vastus

#1 Trust

Trust

W.A.N.T.E.D

• Das User
  • Sugu:Mees

Postitatud 04 September 2012 - 01:38 PM

eRepubik on üks maailma enim mängitav brauseri-põhine mäng, mis loodi novembris 2007 George Lemnaru ja Alexis Bonte poolt. eRepublik on programeeritud PHP-s, platvormiks kasutatakse Symfony. Mängu tegevus toimub virtuaalmaailmas, kus kodanik ehk mängija võtab osa kohalikust ja üleriigilisest poliitikast, mille abil nad saavad aidata luua kohalikku majandus-ja sotsiaalpoliitikat.

Kõik hinnad poodides määrab kodanik ise, müües kaupu- toitu, relvi, tooraineid, firmasid jne. eRepublik kodanik saab tööd teha, omada firmat ja värbata teisi endale töölisi, sõdida teiste riikide vastu, hakata riigipeaks või lausa presidendiks ja palju põnevad muud.

Pärast liitumist valib mängija virtuaalse riigi, millega ta soovib liituda. Kõik riigid on nimetatud reaalselt eksisteerivate riikide järgi ja on üldiselt samas geograafilises asukohas, kus pärismaailmaski (mängusisene sõjategevus võib riigipiiride asukohta muuta). Kodanik otsib tööd oma sünniriigis ja treenib, et saada oma kodumaale oluliseks sõduriks.

eRepublik on lihtne ja omapärane sellepoolest, et seal pole käike, mida tüütult pead ootama-ootama ja ootama, et edasi tegutseda, vaid idee kohaselt ei tohiks mängimine võtta kauem aega kui "14 minutit päevas".

Mina olen level 24, eriti jõukas pole. Hetkel eriti pole aega mängida, kuid vahest ikka astub läbi.
Tule liitu ja võta osa Uuest Maailmast!

www.erepublik.com

Osaliselt kasutatud Wiki informatsiooni.

#2 Elar19

Elar19

Uustulnukas

• Das User
  • Sugu:Mees

Postitatud 04 September 2012 - 08:07 PM

Ma olen seal mänginud, aga ei meeldi enam. Aga mulle meeldib hoopis muid mänge.

Postitas pildi

Postitas pildi

finicky