Hüppa postitusele

Foto
- - - - -

Probleem CS'iga

• Please log in to reply
Sellel teemal on 12 vastust

#1 Jupats

Jupats

igapäevMapostitan

• Head Administrator
  • Sugu:Mees

Postitatud 05 September 2012 - 08:25 PM

Nimelt nüüd üle paari aasta mõtlesin, et võiks ju veidikene täristada 1.6te. Aga võta näpust...serverisse sisenedes tuleb algul see mingitsorti reklaam ette kus pead vajutama OK/Enter just ennem kui saad tiimi valida ja seal jookseb lihtsalt CS kokku. Kuid Kadrina public server vms seal ma saan mängu kenasti, sest neil pole mingit reklaami vaid saab kohe tiimi valida...seega on varem keegi sellistsorti jamaga samuti kokkupuutunud või olen ma ainuke kellel niiviisi naljatab -.-

#2 Gert

Gert

• Das User

Postitatud 05 September 2012 - 08:32 PM

kustuta cstrike kaust program filesidest ning mine mängu.
"I AM THE MOST COMPLETED FIGHTER IN THE WORLD" - Yuri Boyka

#3 Jupats

Jupats

igapäevMapostitan

• Head Administrator

Postitatud 05 September 2012 - 09:58 PM

Selline lahendus ei aita kohe mitte kuidagi :(

#4 Trust

Trust

W.A.N.T.E.D

• Das User

Postitatud 06 September 2012 - 02:19 PM

Kas mingi CL_f... error tuleb ka punaselt nurka?

#5 abda

abda

Täppispostitaja

• Das User

Postitatud 06 September 2012 - 03:11 PM

"CL_f..." error esineb siis kui on internetiühendusega probleeme, kuid kahjuks ei oska jupatsi probleemile vastust leida, kuna hetkel ei tule midagi sarnast meelde, et oleks kunagi midagi sellist vaja parandada. Ehk seisneb probleem mingis mälus mis ei loe ära, hetkel tõsiselt ei oska aidata.

#6 Trust

Trust

W.A.N.T.E.D

• Das User

Postitatud 06 September 2012 - 04:55 PM

"CL_f..." error esineb siis kui on internetiühendusega probleeme, kuid kahjuks ei oska jupatsi probleemile vastust leida, kuna hetkel ei tule midagi sarnast meelde, et oleks kunagi midagi sellist vaja parandada. Ehk seisneb probleem mingis mälus mis ei loe ära, hetkel tõsiselt ei oska aidata.

Oee :blink: ega ma ka ei tea täpselt peast. No okei, kas sul tuleb üles nurka mingi punane error? Nüüd vist parem.

#7 Jupats

Jupats

igapäevMapostitan

• Head Administrator

Postitatud 06 September 2012 - 06:38 PM

See Cl_f... errorimoodi asjake tuleb ülesse nurka jah tõesti siis kui on internetiga probleem kuid seda jama mul ei ole kahjuks või õnneks.
Mul seisneb probleem selles nagu ma esimeses postis kirjutasin ja mingit errorit otseselt ei viska ega midagi lihtsalt freezib...mõtlesin ka ise korra mingi mälu või windowsi probleemi peale (Win 7 x64 / 8gb ram) kuid ma ei tahaks väga uskuda, sest miks ta laseb mul mängida siiski serverites kus seda reklaami asja serverites ei ole :/

#8 Rabbit

Rabbit

AllYourPostsAreBelongToUs

• Auliige

Postitatud 06 September 2012 - 11:16 PM

Proovi cs maha lasta ja uuesti peale. Who knows, äkki aitab.
Postitas pildi

Life is good you know.

#9 Jupats

Jupats

igapäevMapostitan

• Head Administrator

Postitatud 06 September 2012 - 11:32 PM

Korduvalt juba proovinud :(

#10 abda

abda

Täppispostitaja

• Das User

Postitatud 07 September 2012 - 09:10 AM

Tegelt ma ei teagi, oleneb, näiteks kui niisama internetis surfad, siis pole probleemi, aga mängudes võib mingeid probleeme esineda, ei saada mingeid paketeid või midagi sellist.
Prooi arvutist maha lasta steeam,, windowsi registryst (start - search - regedit - HKEY_LOCAL_MACHINE - Software) Valve kaust ja teha arvutile restart ning siis uuesti steam peale laadida.

#11 HentaiLord

HentaiLord

Padawan

• Das User

Postitatud 29 March 2014 - 09:33 PM

See võib ka antud serveri viga olla, kus on palju ADe. Kui on tõesti VAJA tollesse serverisse saada, siis proovi mitte re-installida, vaid uus installer otsida... või siis selle serveri ad valve kaustast üles otsida. Sa ka mainisid et teisi servereid sa saad mängida, niiet lihtsalt leia mõni parem server (www.game-monitor.com // www.gametracker.com) kui probleemi lahendatud ei saa.

Moderaator HentaiLord.

#12 Jupats

Jupats

igapäevMapostitan

• Head Administrator

Postitatud 30 March 2014 - 09:45 PM

See võib ka antud serveri viga olla, kus on palju ADe. Kui on tõesti VAJA tollesse serverisse saada, siis proovi mitte re-installida, vaid uus installer otsida... või siis selle serveri ad valve kaustast üles otsida. Sa ka mainisid et teisi servereid sa saad mängida, niiet lihtsalt leia mõni parem server (www.game-monitor.com // www.gametracker.com) kui probleemi lahendatud ei saa.

Moderaator HentaiLord.

No selge...eks ma kakun omale 1.6 alla siis jälle ja proovin.

"Postitatud 05 September 2012 - 09:25 PM"

• HrHitler meeldib see

#13 HrHitler

HrHitler

Täppispostitaja

• Head Administrator

Postitatud 31 March 2014 - 04:45 PM

Ära seda küll tee jupats
Postitas pildi