Hüppa postitusele

Foto
- - - - -

Ideed, soovitused, kaebused ja vead

• Please log in to reply
Sellel teemal on 39 vastust

#31 IVAN

IVAN

Level 20 IVAN

• Auliige
  • Sugu:Mees

Postitatud 01 October 2012 - 10:49 AM

Mõtlesin, et äkki teeks sellise süsteemi, et peaksid tegema avalduse foorumisse, et mingit teatud ranki saada. Praegused level 4 ja 5 rankid võiks nahh** lennutada ja siis need kes tahavad, need kandideerivad selleks mis vaja.
Oleks vaja teha üks korralik avaldus, mis vastaks paljudele küsimustele ( Kes sa oled RPS jaoks? Miks just sina peaksid saama papsiks jne).
Nende avalduste põhjal saaks keegi otsustada, kas ainult level 6-7 või siis terve foorumi kommuun saaks hääletada. Nende avalduste põhjal saab ka aru, et milleks kandideerija võimeline on.
Lisaks, et saada kõrgemale rankile, peaksid enne olema veidi kauem madalamas, et päris üleöö DAS USER-ist Bossiks ei saaks..

Mis arvate?

Minu teada meil päris üleöö DAS USERist keegi Bossiks pole saanud, kuid kui on, siis selleks on ka mõjuv põhjus. Kõik level 7, 6 ja 5 liikmed on praegu kinnitatud ning meil on üpris hästi töötav sisekontroll, millega saavad kõik mustad lambad alati kiiresti likvideeritud. Minu teada on seni 'musti lambaid' leidunud ainult level 4 gruppides, mis on ka loogiline, sest need on nö starter-grupid.

Me ei tee mingeid avalikke hääletamisi just selle pärast, et me ei taha pukki hääletatud kasutajaid, kuna seda on väga kerge exploitida, kui vaid vaeva näha vaid selle jaoks ongi meil kõrgema leveli vennad, kelle ülesanne on jälgida kasutajaskonda ning vajadusel promoteda, kui kasutaja on seda väärt.

Tõsiasi on fakt, et eile alustasin ma mass-promotioni, et täita endise pika perioodi jooksul lahkunud ja kaotatud juhtkonna liikmete kohti ning selliseid hankeid on veel tulemas (nt. Disaineri gruppi teistest foorumitest). RPS töötab nii hästi nagu ta töötab, sest meil on väga suur juhtkond. Sellele baseerusin ma ka, kui ma seda levelite süsteemi ehitasin. Kui te märganud pole, siis kõik kasutajate probleemid saavad meil alati väga kiiresti lahendatud, mis on ka põhjuseks, miks te seda arvatavasti märganud pole.

Mingid promotion avaldused keeraks selle pahupidi, sest kui kasutaja tahaks saada moderaatoriks, siis ta postitaks avalduse ja laseb kõikidel oma sõpradel enda poolt hääletada, mis muudaks süsteemi mõttetuks. Praegune invite-süsteemi baasil töötav süsteem eeldab, et sa oled näidanud ennast heast küljest, mis juba täidab sinu välja toodud punkti 'Miks peaksid just sina saama papsiks'. Mis puutub sinu teise punkti (Kes sa oled RPS jaoks?), siis kõik level 4 kasutajad on juhtkonna liikmed ning nende ainuülessanne on modereerida vastavalt nende grupile määratud piirkonda - me ei ootagi midagi rohkemat neilt.

Samuti baseerub mu praegune süsteem sellel, et neile kes ise käivad küsimas omale õigusi, ei anta õigusi, sest suurima tõenäosusega on selle isiku eesmärk rohkem lihtsalt nende õigustega 'eputamine', kui reaalselt korra hoidmine.

Meie promotion reegel ongi, et mitte keegi ei saa üleöö Bossiks vaid Boss peab olema olnud pikemat aega Papzzz, Jatõla või TrollMaster. Eile alustatud mass-promotioni käigus on nüüdseks piisavalt Bosse (juurde on tulemas veel ilmselt paar Bossi) ning edaspidi tuleb mul tegeleda nüüd rohkem level 4 gruppide jaotamisega, sest praegu on näiteks Jatõlasi 3x rohkem, kui Papzzze ja TrollMastereid. See tuleneb osaliselt ka sellest, et foorumisse pole nii mitmedki Papzzzid ja TrollMasterid veel registreerunud, kuid sellegipoolest peaksid nad püsima enam-vähem võrdses vahekorras. Samuti olen ma kindlaks teinud selle, et kõik level 4, 5 ja 6 kasutajad teaksid täpselt, mis on nende õigused, kohustused, ülesanded, tegevusalad ning powerid, mis vähendab 'mustade lammaste' arvu.

Kokkuvõtteks ma leian, et praegune süsteem toimib väga hästi ning ei vaja mingit muutmist.
  • Bitter meeldib see

Postitas pildi

#32 Cuuki

Cuuki

Padawan

• Das User

Postitatud 01 October 2012 - 11:58 AM

Aga mis saab neist, kes väga soovivad endale n.ö ametikõrgendust, promotsiooni võinii?.. Need kes tahavad ennast tõestada?

Need inimesed, kes tõesti üritavad, pruugivad isegi mitu korda paremad moderaatorid olla, kui keegi, kes on juhtkonnale hästi silma jäänud.
See ei ole päris see sama, mis "ou anna papsi" "kuule musi, tee bossiks mind".
Statistik: Jõu niggad, lähme varastame rattaid?

#33 IVAN

IVAN

Level 20 IVAN

• Auliige

Postitatud 01 October 2012 - 12:02 PM

Aga mis saab neist, kes väga soovivad endale n.ö ametikõrgendust, promotsiooni võinii?.. Need kes tahavad ennast tõestada?

Need inimesed, kes tõesti üritavad, pruugivad isegi mitu korda paremad moderaatorid olla, kui keegi, kes on juhtkonnale hästi silma jäänud.
See ei ole päris see sama, mis "ou anna papsi" "kuule musi, tee bossiks mind".

Selle jaoks tasub saata PM mõnele Bossile ning kui sa oled piisavalt arukas inimene, siis kindlasti on midagi võimalik. Ennegi inimesi niimoodi edutatud. Sellised "ou anna papsi" "kuule musi, tee bossiks mind" vennad saavad vastuseks tuima igno. Selles suhtes olengi jätnud enam-vähem vabad käed juhtkonnale.

Postitas pildi

#34 Trust

Trust

W.A.N.T.E.D

• Das User

Postitatud 01 October 2012 - 02:38 PM

Kui keegi enda staatust muudab, siis tuleb teade sinna üles, postkasti kõrvale. Viga ongi, et staatus lingile klikkides 404 errrrorr.

Pirat muutis oma staatust
31 minutit tagasi
  • IVAN meeldib see

#35 marxx

marxx

Administrator

• Supervisor

Postitatud 01 October 2012 - 03:42 PM

Tegemist on miski imeliku veaga ennegi olen uurinud miks tuleb, põhjust ei suutnud leida kuna ma ei saanud teada, kust kohapealt tuleb antud url, mis sinna läbi language faili lisatakse (string siis) seega hetkel sellele ma lahendust leida ei oska, samuti ei leidnud midagi sarnast IPB supporti teemadest.
One, two, three..

#36 everyday

everyday

n00b.

• Das User

Postitatud 23 December 2012 - 09:41 PM

Kas mul on ainukesena tsiteerimis viga?

I3ggD.png

Postitas pildi

#37 henzits

henzits

staar-postitaja

• Das User

Postitatud 24 December 2012 - 03:14 AM

mul samajama 

Postitas pildi

#38 marxx

marxx

Administrator

• Supervisor

Postitatud 24 December 2012 - 02:20 PM

Kasutage teist kujundust (IP.Board), kuna uus versioon on tarkvarast siis ei toimi ka vanem kujundus (dno mingi IPB eripära, et iga uuendusega läheb mingi asi metsa).

One, two, three..

#39 Kevin

Kevin

AllYourPostsAreBelongToUs

• Auliige

Postitatud 04 January 2013 - 03:36 PM

Proovisin reportida ning panin saatama, siis tuli selline pull ette...

Untitled.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

#40 marxx

marxx

Administrator

• Supervisor

Postitatud 05 January 2013 - 01:05 AM

Tänan teatamast, viskan pilgu peale sellele!

Edit: peaks olema korras

Muutis marxx, 05 January 2013 - 02:02 AM.
Peaks korras olema

One, two, three..

finicky