Hüppa postitusele

Foto
- - - - -

Windowsi installimine

dafuq on parim.

• Please log in to reply
Sellel teemal on 4 vastust

#1 dafuq

dafuq

JATÕLA

• Auliige
  • Sugu:Mees

Postitatud 17 October 2012 - 07:05 AM

Pikka juttu pole, tahtsin WindowsXPd installida, tegin kõvaketta nö kaheks. Pilt ka juures. Bootimisel, valisin nagu ikka CD-ROMi. Laeb kõik failid ja asjad ära, kuid siis tuleb ette, et mul pole kõvaketast, millele installida. Samuti ei õnnestu juurde lisatud virtuaalse kõvaketta format. Postitas pildi http://www.upload.ee...e/2748834/2.png
Vahvli foorumis mulle vastatud pole, keegi kas ei oska või ei viitsi:D

Postitas pildi

#2 Taivar

Taivar

N°1

• Auliige

Postitatud 17 October 2012 - 08:47 AM

Kui sul nii vähe faile on siis varunda need kuhugi võrku näiteks või plaadile. Kõige parem oleks välisele kõvakettale. Kui varundatud lase kõik puhtaks. Oleneb biosist kas ta lubab XP plaadiga puhtaks lasta või mitte. Kui ei lase siis kasuta näiteks mingit seitsme plaati ja hakka installima ja seal on sul võimalik teostada format kiirelt ja tõhusalt. Sealt vist isegi sai valida seda partatsiooni vms. e. millist ketast soovid tühjaks lasta.

#3 tratzzz

tratzzz

Padawan

• Das User

Postitatud 18 October 2012 - 05:28 PM

Miks sa tahaksid XP-d installida? Pigem reinstalli 7.

Formati siis linux livecd-ga ära. Tõmba Mint vmidagi, seal on GParted ja saad kohe korralikult formatida. Ei tohiks probleeme tekkida ja see ei ole mingi tuumafüüsika kah.

Endal oli Vista, tahtsin 7-t installida ja kui ära jagasin kaheks, oli teine partion korras ja sain kohe installida.

#4 dafuq

dafuq

JATÕLA

• Auliige

Postitatud 19 October 2012 - 10:14 PM

Mm.. Mõningad komponendid jäävad Win7-e jaoks lahjaks. Ma ei saa formatit teha. Ainult XP plaat on atm. Pole võimalik 7-e plaati teha ka. Nagu ütlesin, siis algul on XP installimisel kõik on läheb ilusti, siis kui failid laetud, viskab ette, et pole kõvaketast, millele seda kõike installida.

Postitas pildi

#5 Oliver

Oliver

Mis sa siin mingi ütleja oled või?

• Das User

Postitatud 25 October 2012 - 02:59 PM

Tal see Fujitsu on suht head tööd teinud default programmide näol.
Anyways, tal oli see uur partitsioon NTFS, tegime selle FAT32 ja sai XP peale lasta küll. Mingi küsimus/probleem jäi tal õhku rippuma aga ma vihastasin ta peale. Aidake seda lollakat keegi

Also tagged with one or more of these keywords: dafuq, on, parim.

finicky