Hüppa postitusele

Foto
- - - - -

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V gta 5 gta v Grand Theft Auto

• Please log in to reply
Sellel teemal on 34 vastust

#1 everyday

everyday

n00b.

• Das User
  • Sugu:Mees

Postitatud 28 July 2012 - 02:26 PM

Postitas pildi

Oodatud mäng 2012-2013 aastal. Jutude järgi tuleb GTA seeriatest kõige suurem kaart ning San Andreas stiilis. Gängid, relvad, oldshool tagasi? Vägagi võimalik. Mäng ehitatakse uue mängumootori peal valmis, mis tuleb vägagi reaalne (trailerist näha). Trailerist näha ka, et paar uut pisiasja on lisatud nagu näiteks mehe parim sõber. Paar pildikest ning trailer.
Spoiler

Spoiler

Arutlus sellest mängust siia. Lisage kui midagi teate. Rockstarsil on kombeks ka anda fännidele vihjeid ilmumiskuupäevast traileris ning hoidke silmad lahti ja äkki leiate teie midagi. ;)
  • IVAN, Taivar ja NeaL meeldib see
Postitas pildi

#2 IVAN

IVAN

Level 20 IVAN

• Auliige

Postitatud 28 July 2012 - 02:42 PM

Ootan pikemat aega seda juba. Graafilise poole pealt on juba näha suuri edusamme ning ilmselgelt panevad nad taaskord täppi (nagu San Andreasegagi) mängustiiliga, arvestades, et GTAIV oli nagu Vice City enne San Andreast, mis rajab lihtsalt teed oma järjele. Loodan Alienware läpaka ära osta, enne, kui GTA V välja tuleb :P
  • everyday ja NeaL meeldib see

Postitas pildi

#3 Striker

Striker

AllYourPostsAreBelongToUs

• Auliige

Postitatud 28 July 2012 - 03:53 PM

Trailer, ning need viimased pildid näitavad küll, et mängul on täielik lack of AA. Kui just trailerit ja pilte konsoolidel ei tehtud.

Igastahes ootan ka V'd, ning näha oli juba Max Payne 3st, et RAGE on tunduvalt paremaks tehtud ning paremini kombileeritud PC jaoks. IV oli selle kõrval ikka totaalne käkk.

#4 Priit

Priit

BORN HIGH

• Das User

Postitatud 30 July 2012 - 03:56 PM

Mind huvitab pigem see, et kui juba GTA IV'le tehti multiplayer modifikatsioon, siis kas keegi midagi sarnast ka GTA V'le teha viitsib.
Kui mind kuskil mujal foorumis tegutsemas olete näinud, siis pole see ilmselt mina olnud.

#5 Nympho

Nympho

LIQUICITY FAN

• Das User

Postitatud 30 July 2012 - 04:00 PM

lemmik asi on see, et tegevus toimub San Andreases
loodan, et arvuti veab mängu välja, siis on khuul

#6 sYCH3L

sYCH3L

One does not simply have good title?

• Das User

Postitatud 30 July 2012 - 04:48 PM

Palju loodad sellel juhul , graafika tuleb mega :P

1399m.jpg

sigrz9.jpg

#7 Striker

Striker

• Auliige

Postitatud 30 July 2012 - 06:01 PM

Kui Max Payne 3 välja jookseb, siis arvatavasti ka GTA V

Olgu, ma ei saa sellest aru, et miks kõik arvavad GTA Vst seda, et see mäng tuleb mingi überülim graafikaga. Isegi piltidel ja traileris on näha, et Anti Aliasing on puudu. (Võimalik, et tehti konsoolidel. Who knows)

See tuleb samale mootorile nagu GTA IV ehk siis RAGE (Rockstar Advanced Game Engine) ehk siis tuleb sama graafikaga nagu GTA IV, Red Dead Redemption ja Max Payne 3.
Jah R* astus totaalselt ämbrisse selle mootori pordiga PCle. Graafika ei ole nagu midagi erilist, aga arvutit tahab küll nagu hoia ja keela. Nüüd on nad seda tunduvalt parandanud tuues näiteks kasvõi Max Payne 3 mis jooksis mul fullis välja ilma mingisuguste probleemideta ja nägi väga ilus välja. Samas GTA IV jookseb mediumil ja ka siis oli fps madal ning mäng ise näeb ülimalt kole välja, vähemalt minul.

E: Ütleks ausalt, et Frostbite 2 näeb ilusam välja kui RAGE.

#8 Priit

Priit

BORN HIGH

• Das User

Postitatud 30 July 2012 - 06:07 PM

Vaevalt, et mäng ilma Anti Alliasinguta jääb ning isegi kui see juhtuma peaks (sügavalt kahtlen), siis saab arvuti graafika seadetest eraldi igat aplikatsiooni seadistada ning ka eelnevalt mainitud Anti Alliasingu mängule "peale suruda", seega see küll mingit suurt probleemi ei valmista. Samas ei usu, et graafika PC platformil madalale tasemele jääb.
Kui mind kuskil mujal foorumis tegutsemas olete näinud, siis pole see ilmselt mina olnud.

#9 everyday

everyday

n00b.

• Das User

Postitatud 30 July 2012 - 06:07 PM

Olgu, ma ei saa sellest aru, et miks kõik arvavad GTA Vst seda, et see mäng tuleb mingi überülim graafikaga. Isegi piltidel ja traileris on näha, et Anti Aliasing on puudu. (Võimalik, et tehti konsoolidel. Who knows)

See tuleb samale mootorile nagu GTA IV ehk siis RAGE (Rockstar Advanced Game Engine) ehk siis tuleb sama graafikaga nagu GTA IV, Red Dead Redemption ja Max Payne 3.
Jah R* astus totaalselt ämbrisse selle mootori pordiga PCle. Graafika ei ole nagu midagi erilist, aga arvutit tahab küll nagu hoia ja keela. Nüüd on nad seda tunduvalt parandanud tuues näiteks kasvõi Max Payne 3 mis jooksis mul fullis välja ilma mingisuguste probleemideta ja nägi väga ilus välja. Samas GTA IV jookseb mediumil ja ka siis oli fps madal ning mäng ise näeb ülimalt kole välja, vähemalt minul.

GTA IV probleem on jah selles, et nõuab suuri resursse, aga graafika iseenesest ei tohiks nii halb olla sellise resursinõudluse juures. Ma väga kahtlen, et see tuleb GTA IV graafikaga. Nagu ka kuskilt öeldi, iga uus GTA osa mis numbrina välja tuleb, tuleb uue graafikamootoriga. Ma väga kahtlen, et see tuleb GTA IV mootoriga, aga kindlasti sinna kanti midagi ta on.
Postitas pildi

#10 Striker

Striker

• Auliige

Postitatud 30 July 2012 - 06:09 PM

GTA IV probleem on jah selles, et nõuab suuri resursse, aga graafika iseenesest ei tohiks nii halb olla sellise resursinõudluse juures. Ma väga kahtlen, et see tuleb GTA IV graafikaga. Nagu ka kuskilt öeldi, iga uus GTA osa mis numbrina välja tuleb, tuleb uue graafikamootoriga. Ma väga kahtlen, et see tuleb GTA IV mootoriga, aga kindlasti sinna kanti midagi ta on.

See tuleb sama mootoriga ja nagu ma ütlesin, on mootori nimeks RAGE. Seda on kasutanud juba viimased kõik R* mängud. Isegi trailerist on aru saada, et tegemist on selle samusega.

Vaevalt, et mäng ilma Anti Alliasinguta jääb ning isegi kui see juhtuma peaks (sügavalt kahtlen), siis saab arvuti graafika seadetest eraldi igat aplikatsiooni seadistada ning ka eelnevalt mainitud Anti Alliasingu mängule "peale suruda", seega see küll mingit suurt probleemi ei valmista. Samas ei usu, et graafika PC platformil madalale tasemele jääb.

Eino muidugi ei jää. Max Payne 3 näitas seda, aga ma lükkan siin ümber seda müüti, et GTA V tahab paremat arvutit kui GTA IV. Selle jutuga võite kuu peale käia :D

#11 Priit

Priit

BORN HIGH

• Das User

Postitatud 30 July 2012 - 06:15 PM

Eino muidugi ei jää. Max Payne 3 näitas seda, aga ma lükkan siin ümber seda müüti, et GTA V tahab paremat arvutit kui GTA IV. Selle jutuga võite kuu peale käia :D

Sellega olen ühel meelel, kuna kindlasti arendatakse mängumootoreid, et teatud graafika funktsioonide kuvamine jms kasutaks vähem resursse. Tullakse uute ideede peale, kuidas miskit paremini teha jms. Arengu ruumi on alati või vähemalt nii kaua, kuni tehnika areneb :P

#12 everyday

everyday

n00b.

• Das User

Postitatud 30 July 2012 - 06:15 PM

See tuleb sama mootoriga ja nagu ma ütlesin, on mootori nimeks RAGE. Seda on kasutanud juba viimased kõik R* mängud. Isegi trailerist on aru saada, et tegemist on selle samusega.

Midagi peab seal uut olema, et uue numbriga tullakse välja :)
Postitas pildi

#13 Striker

Striker

• Auliige

Postitatud 30 July 2012 - 06:16 PM

Sellega olen ühel meelel, kuna kindlasti arendatakse mängumootoreid, et teatud graafika funktsioonide kuvamine jms kasutaks vähem resursse. Tullakse uute ideede peale, kuidas miskit paremini teha jms. Arengu ruumi on alati või vähemalt nii kaua, kuni tehnika areneb :P

Yep täpselt nii. Aga vaadates seda kuidas nad GTA IV konsoolidelt arvutile portisid, siis tuleb lausa nutt peale.

Midagi peab seal uut olema, et uue numbriga tullakse välja :)

Sellejaoks ei pea uut mängu mootorit tegema.

GTA San Andreas kasutas ka mootorit mis oli juba GTA III. kasutusel.

#14 Nympho

Nympho

LIQUICITY FAN

• Das User

Postitatud 30 July 2012 - 07:34 PM

jaja, täpselt nii ongi, nõustun - [tark tekst siia]

#15 sYCH3L

sYCH3L

One does not simply have good title?

• Das User

Postitatud 30 July 2012 - 09:03 PM

Ma pean selle mängu vedamiseks kindlalt uue arvuti ostma heh :9

1399m.jpg

sigrz9.jpg

#16 Striker

Striker

• Auliige

Postitatud 13 August 2012 - 04:08 PM

GTA V lekkinud võimalik themesong. Mulle igastahes meeldib. Selline mõnus lugu. Meenutab tsipa GTA IV themesongi.

#17 hazz

hazz

BOSS

• Das User

Postitatud 13 August 2012 - 06:01 PM

ootan pikisilimi
Postitas pildi

#18 Eksor

Eksor

snaiper

• Das User

Postitatud 23 August 2012 - 03:32 PM

Põnev, Loodame, et tuleb siis korralik.

#19 everyday

everyday

n00b.

• Das User

Postitatud 23 August 2012 - 05:18 PM

Paar uut pildikest teile mängust, kes veel näinud pole.
Spoiler

Postitas pildi

#20 yazzu

yazzu

Staff

• Das User

Postitatud 24 August 2012 - 05:13 AM

Pole üldse kindel, et sama mootoril tuleb mis IV, kui see mäng tuleb 1-2a pärast välja siis kahtlen, kas nad pea mingit 4a vana mootorit kasutavad, eriti kuna nad ajavad uber graafikat taga, siis kahtlen, et sama graafika tuleb mis IV.

#21 everyday

everyday

n00b.

• Das User

Postitatud 24 August 2012 - 03:26 PM

Veel...
Spoiler

Kolmandal pildil on vesi päris real. :o
Postitas pildi

#22 everyday

everyday

n00b.

• Das User

Postitatud 12 December 2012 - 10:42 PM

Pole seda teemat kaua uuendanud. Teada värk on see, et kaart tuleb Grand Theft Auto ajaloo suurim ning vahepeal on tulnud teine trailer välja, mida on paljud vist juba näinud. :D

http://www.youtube.com/watch?v=Vzue74y7A84

Postitas pildi

#23 IVAN

IVAN

Level 20 IVAN

• Auliige

Postitatud 17 December 2012 - 03:25 AM

Vaatasin mingi hetk mingeid leaked gameplay videosi ja lihtsalt sittusin telliseid selle üle, kui faking reaalne see mäng on. Väga lahe nägi välja.

Postitas pildi

#24 everyday

everyday

n00b.

• Das User

Postitatud 18 December 2012 - 02:50 PM

Vaatasin mingi hetk mingeid leaked gameplay videosi ja lihtsalt sittusin telliseid selle üle, kui faking reaalne see mäng on. Väga lahe nägi välja.

Kahtlen, et need originaal videod. :D Leaked stuff.

Postitas pildi

#25 everyday

everyday

n00b.

• Das User

Postitatud 31 January 2013 - 04:40 PM

Nii siis GTA V peaks varsti välja kukkuma poelettidele. PC-le tuleb alati hiljem, sest konsoolid on tehnoloogiast maha jäänud ning need just pidurdavadki seda välja tulemist..

Spoiler

Postitas pildi

#26 Striker

Striker

• Auliige

Postitatud 31 January 2013 - 07:36 PM

Lükati reliisi edasi septembri peale.

408560_531822446851616_1254726631_n.jpg

Edu ootamisel. Eriti PCle:)

#27 everyday

everyday

n00b.

• Das User

Postitatud 31 January 2013 - 07:40 PM

Seis on siis küll GG :D PC'le tuleks siis 2014 alles? Ei mäleta kaua IV'le läks see PC platvormile tegemine aega.

Postitas pildi

#28 Striker

Striker

• Auliige

Postitatud 01 February 2013 - 04:48 PM

Seis on siis küll GG :D PC'le tuleks siis 2014 alles? Ei mäleta kaua IV'le läks see PC platvormile tegemine aega.

Kevadel tuli konsoolidele ja Novembri/Detsembri kuus tuli PCle.

• everyday meeldib see

#29 HrJuut

HrJuut

ragulka-isand

• Das User

Postitatud 03 February 2013 - 01:27 AM

See GTA V pidi tulema max payne 3 mootori(selles mõttes, et konkreetse mootori variandi) edasiarenduse peale. Kui max payne 3 fullis probleemideta korraliku fpsiga ära tiksus siis see peaks vähemalt mediumiga tiksuma, aga loodame, et ikka fulliga ära tiksutab.
Aga jh ootan ka pikkisilmi selle tulekut. Graafika poole pealt veel seda, et see meenutab jubedalt ühe teise mängu oma, aga mul ei tule kohe meelde, mis asja oma. Pean veits tuulama oma mängude kaustas.

#30 marxx

marxx

Administrator

• Supervisor

Postitatud 05 February 2013 - 07:26 PM

Tegelt tuleb mäng sama mootoriga, mis oli GTA IV kuid tegemist on edasiarendusega.

Wikipediast siis: 

Engine

RAGE[2]
Euphoria[3]

• Striker meeldib see
One, two, three..

finicky