Hüppa postitusele


Foto
- - - - -

Creeperly Survival | ÖÖSEL PVP | ANTI-GRIEF | 24/7 | 1.4.7 |


  • Please log in to reply
Teemale pole keegi vastanud

#1 Kevin

Kevin

    AllYourPostsAreBelongToUs

  • Auliige
  • Postitusi: 137
  • Sugu:Mees
  • Asukoht:Türi vald

Postitatud 24 January 2013 - 06:45 PM

Creeperly_logo2.png

IP: MC.CREEPERLY.NET

 
Tutvustus
Tegemist on vana hea Creeperly SMP serveriga. Avasime esimest korda uksed märtsis 2011 ja viimati sulgesime uksed märtsis 2012. Pärast mitmekuist pausi otsustasime uuesti uksed avada, kuid seekord on minu(Tanel19) ning Ottoga(TrullaCraft) liitunud Karl Erik(SQL), kes on ühtlasi Minthost.Org serverite hosti omanik.
Tänu Karl Erikuga liitumisele saame me mängijatele pakkuda täiesti lagivabat serverit koos väga mitmete pluginitega.
 
Meie serveril on väga palju erinevaid plugineid, mis muudavad mängimise eriti lõbusaks ja ka lihtsaks. Näiteks saab meie serveris koos teiste mängijatega kollide vastu võidelda ning võita auhindu Mob Arenal, kuid see on üks paljudest lõbusatest mängudest, mis meil toimuvad.
Öösiti on serveris PvP sisse lülitatud, ehk väljaspool Spawni on öösel võimalik teistega võidelda. Üldiselt on server Survival modes ehk pead tegema kõikvõimaliku ellu jäämiseks. Serveri toetajatel on võimalik teha enda poode, kust mängijad saavad endale toitu ning muid asju osta.
Serveris hakkavad toimuma iganädalased üritused, nagu erinevad võistlused, mängud jne, niiet pulli kuhjaga!
 
Serveril puudub Whitelist ehk ei ole vaja mingeid tüütuid avaldusi täita, vaid tule lihtsalt serverisse ja lõbutse koos sõpradega!
Kuigi kui rahvast hakkab juba rohkem tulema, paneme peale väikese liitumissüsteemi, kuid mis ei ole mitte kuidagi sama tüütu, nagu seda on teistes serverites.

Mis teeb Creeperly eriliseks?
Väga lihtne, meil on väga mõnus ja kasutajasõbralik mängumood ning lõbusad mängud/üritused. Lisaks on serveril ka Veebioksjon, mis tähendab seda, et sa saad enda mängusiseseid asju müüa internetis kaasmängijatele, mitte ei pea serveris kuulutama, et sa müüd midagi. Serveris on ka PvP maailm, ehk läbi Spawnis oleva portali minnes jõuad eraldiseisvasse maailma, kus on PvP koguaeg sees ning Grief/Raid on lubatud. Tavamaailmas on PvP vaid öösiti ning vaid kaitsmata aladel. Kirstudele/ustele/ahjudele PvP maailmas lukku peale panna ei saa. Lisaks teeb meie administratiiv kõik selleks, et olla mängijatele toeks ning abiks. Kõik meie administratiivi liikmed on 16+ vanad (v.a moderaatorid/abistajad) ning kõigil on aru peas. Serveril on ka SMS teenused, mille kaudu saab serverit toetada ning vastutasuks saada VIP staatuseid. Lähemalt uuri foorumist. Serveris ei ole veel kordagi lag'i olnud, niiet mis siin enam mõelda, liitu juba täna ning kutsu sõbrad kaasa, sest seltsim on segasem!
 
Üks serveri administraatoreist tegi valmis ka treileri:
 

http://www.youtube.com/watch?v=N8rGrYzcLQQ&feature=plcp%5B/CENTER%5D

 
NB! Treiler on väga pinnapealne ning ei haara kaasa enamust meie serveris olevatest tegevustest.
 
Informatsioon
Nimi: Creeperly
Mängumood: Survival/Öösiti PvP
IP: mc.creeperly.net
Kohti: 96
Serveri asutajad:
Tanel "Tanel19"
Otto "TrullaCraft"
Karl Erik "SQL"
 

Server on avatud ja ootab uusi mängijaid!
 
600x100_07.jpg

 


b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

finicky