Hüppa postitusele

* - - - - 1 häält

Kuidas Hr Hitler tõukab :)

• See teema on lukus See teema on suletud
Sellel teemal on 19 vastust

#1 Guest_P2ivO_*

Guest_P2ivO_*
  • Külaline

Postitatud 30 March 2014 - 02:09 AM

Tulin TS ja räägin juttu ja hr hitler bannnib miks kus kuidas ilma eelneva hoiatuseta lihtsalt bannib ?? Mis põhjus kus miks kuidas pole põhenatud. MIKS ? 

#2 HentaiLord

HentaiLord

Padawan

• Das User
  • Sugu:Mees

Postitatud 30 March 2014 - 11:44 AM

sest ta on hitler... mida sa ootasid?

mida fakki Zäiv sai banni?? Tglt ka... mida vittu?

#3 Guest_P2ivO_*

Guest_P2ivO_*
  • Külaline

Postitatud 30 March 2014 - 12:43 PM

Tunniks ainult :) HItleril raske periood tilgub verd :)

#4 HentaiLord

HentaiLord

Padawan

• Das User

Postitatud 30 March 2014 - 08:33 PM

HAHAHAHAHA

• HrHitler meeldib see

#5 HrHitler

HrHitler

Täppispostitaja

• Head Administrator

Postitatud 30 March 2014 - 09:42 PM

Ma olen päivo sind tont korduvalt korrale kutsund minu kanalis inimeste sõimamiste eest nii et ma  ei kavatse sind hoiatada enam.

Nb: ära tatt laku kui pea ei kanna

Postitas pildi

#6 Guest_P2ivO_*

Guest_P2ivO_*
  • Külaline

Postitatud 31 March 2014 - 04:18 PM

Hoia lõks leiva jaoks. See, et sa vanur oled ja ikka aega TS veedad ei tee veel sinust võlli. Ja kui võta sõimamist kuhugi luubi alla siis PADA SÕIMAB KATELT. Ja mina olen väga viisakas :) Kui inimesed on viisakad :)

Kui ma tulen kanalisse ja hitler midagi kobistab ma võlgu ka ei jää. :) 

#7 HrHitler

HrHitler

Täppispostitaja

• Head Administrator

Postitatud 31 March 2014 - 04:31 PM

Minu kanal teen mis tahan seal see et sina tuled kanalisse hakkad enda jaoks võõraid inimesi sõimama on lubamatu.Järgmine kord lihtsalt tuleb pikem ban
(Arvatavasti varsti)
Postitas pildi

#8 Guest_P2ivO_*

Guest_P2ivO_*
  • Külaline

Postitatud 03 April 2014 - 01:14 PM

Ainuke asi mis sul arvatavasti varsti tuleb on sitta häda. Lubamatu võõraid inimesi sõimata, palun kirjuta kes see suvaline inimene oli siis keda ma sinu nina all nii massiliselt sõimasin, mitte ära kraaksu siin tühja kohapeal nagu sul oleks õigus, ei ole. Ainukene mis sa tegema oleks pidanud kui "SINU" jaoks tekkis tunne, et ma solvasin kedagi või midagi mis sulle nii hinge läks oleks olnud kick kas serverist või kanalist sa ei teinud kumbagi lihtsalt BAN, siin kohal näen mina ainult õiguste ära kasutamist tühja kohapealt.

#9 HrHitler

HrHitler

Täppispostitaja

• Head Administrator

Postitatud 09 April 2014 - 09:37 AM

Fleim.Rejio.Oliver. rohkem ei tule kohe meelde.Tänasest päevast on sinul minu kanalites viibimine keelatud järgneb ban
Postitas pildi

#10 Guest_P2ivO_*

Guest_P2ivO_*
  • Külaline

Postitatud 09 April 2014 - 11:08 AM

Ja endiselt ei näe, põhjendust miks sina mind bännisid, mitte ei kickinud ei serverist ega kanalist. Ja kui sa juba mainisid need nimed siis palun nende inimeste kommentaare ka juurde? Vastasel juhul on see välja mõeldud sitt !!!

#11 HrHitler

HrHitler

Täppispostitaja

• Head Administrator

Postitatud 09 April 2014 - 11:15 AM

Põhjus oli et sa hälvik tulid öösel purjus pega minu kanalisse räuskama ja kui fleim ütles sulle mis sa lõugad kukusid sa teda sõimama.
Postitas pildi

#12 Guest_P2ivO_*

Guest_P2ivO_*
  • Külaline

Postitatud 09 April 2014 - 11:31 AM

Ja endiselt ei näe, põhjendust miks sina mind bännisid, mitte ei kickinud ei serverist ega kanalist. ???? Millest sa aru ei saa ??

#13 HrHitler

HrHitler

Täppispostitaja

• Head Administrator

Postitatud 09 April 2014 - 11:48 AM

Enda rahu huvides pole inimest pole probleemi :)
Postitas pildi

#14 Guest_P2ivO_*

Guest_P2ivO_*
  • Külaline

Postitatud 09 April 2014 - 12:38 PM

Ja endiselt on bänn ülehinnatud tegevus, kui juhtkond sellest aru ei saa on tegu sitta juhtkonnaga, muud midagi !!!

#15 HrHitler

HrHitler

Täppispostitaja

• Head Administrator

Postitatud 09 April 2014 - 12:44 PM

1h -1pävane ban inimestele kes ei oska käituda vastavalt Ts reeglitele on väga õigustatud.See et sulle isiklikult see meelt mööda ei ole on sinu probleem.
Postitas pildi

#16 Guest_P2ivO_*

Guest_P2ivO_*
  • Külaline

Postitatud 09 April 2014 - 01:31 PM

Ei ei siin ei ole vastavalt reeglitele vaid vastavalt sinu reeglitele. Õigustatud olukord oleks olnud, kui sa teed kicki kanalist, siis kui tagasi tulen kicki serverist ja lõpuks kui ikka tagasi tulen siis ban. Sulle teadmiseks nii käivad TS reeglid. Seega nagu sa juba ise arusaad siis sa oled oma õiguseid ära kasutanud.

#17 Exadon

Exadon

Staph..

• Head Administrator

Postitatud 09 April 2014 - 02:01 PM

Kuigi teema ei puutu minusse, tahan lisada, et oleksin isegi teatud olukorras lihtsalt banni pannud, see oli siiski ainult 1 tund, miks sa nutad sellise asja pärast. Muide, see kickimise asi kanalist ja servust ei ole reegel, see on kuidas peaks käituma tavaliselt. Kui vajadusel inimene on tõesti purjus ja hakkab mölisema teistega kanalis on ban ainukeseks lahenduseks, kuna sa ei või teada kas inimene läheb rändab kuskil mujal edasi ja hakkab ka teistes kanalites mölisema.

• HrHitler meeldib see

XH4gnjC.png

Spoiler

#18 HrHitler

HrHitler

Täppispostitaja

• Head Administrator

Postitatud 09 April 2014 - 02:27 PM

Loodetavasti said sa oma tohutule murele nüüd vastuse kui ei siis ei saa ma ega ka keegi teine arvatavasti aidata ja edaspidiselt mitte mu kanalisse siseneda sest ma ei soovi sind seal näha
Postitas pildi

#19 Guest_P2ivO_*

Guest_P2ivO_*
  • Külaline

Postitatud 09 April 2014 - 04:08 PM

Teema on selleks tehtud, et teised ka näeksid, kuidas hitler banne lahmib teiseks, purjus olek on väga vaieldav, see kui keegi sinu peale karjub, ei tähenda, et peaksid vait olema ( 5 õlle ja hitler arvab, et mälus) NB!! Hitler ei üelnud ühtegi sõna selle kohta et mine nahhui või midagi lihtsalt poole jutupealt BAN, just täpselt jutupealt, ja kui hitler arvab, et tal oli selleks täiesti õigus, siis pole mul siin foorumis ega ka TSis midagi teha, sellinne inimene juhtkonnas on väga ebapädev. Lisaks hitler mainib, et minu kanalisse sul kohta pole, nu kui ma ikka hälvik olen siis pole midagi teha :) Aga eks 35 aastane vanamees mees teab paremini mis kus ja kuidas :) 

#20 HrHitler

HrHitler

Täppispostitaja

• Head Administrator

Postitatud 09 April 2014 - 04:32 PM

Tundub et sul noormees üleval veits logiseb.ban on põhjentatud sinu käitumine mitte sellest tulenevalt et sulle keelatud minu kanalis viibimine sinu enda huvides et sulle keegi ei saaks liiga teha.

NB:teema on lukus järgnevad sinu postitused kustuatakse
Postitas pildi

finicky