Hüppa postitusele


Foto
- - - - -

Sammalvangla [Reborn][1.7.5]


 • Please log in to reply
Sellel teemal on 1 vastus

#1 Pets

Pets

  Paul

 • Administrator
 • Postitusi: 64
 • Sugu:Mees

Postitatud 12 April 2014 - 08:34 PM

Sammalvangla_logo_tekstiga_FOORUMISSE.jp

Sammalvangla [1.7.5]
Reborn


2 aastat tagasi hakkasime tegema vangla serverit mille nimeks oli Sammalvangla. Vaatamata algsele edule leidsime, et enda arvuti peal hostimisest ei tule midagi välja ning lõpetasime serveri ära. Tänu meie ja vanade mängijate soovile taaslõime vana ja teile tuttava Sammalvangla serveri, kust leiate kõik selle mis teile vanasti meeldis ja muudki veel. Oleme taasehitanud terve serveri nullist ja lisanud palju serveri välimusele kui ka serveri sisemusele. Ootame teid kõiki proovima meie uut Sammalvangla serverit.

--Sammalvangla--
Teretulemast vanglasse. Siin vanglas pole su hetkeelul mingit tähtsust, sest siin elad sa hoopis teist elu. Sinus saab Vang, kellel pole sõpru, kellel pole peret, kes peab ise hakkama saama. Ole virgas ja aktiivne, sest vangla pole just kõige sõbralikum koht puhkuseks. Selleks oleksid pidanud valima Kariibid või midagi taolist. Sisene vanglaellu, kus päev koosneb tõsisest kaevuri ja puuraiduri tööst. Vali sõpru hoolega, sest kunagi ei või teada mil nad sind selga löövad. Arene teistest paremaks ja jõukamaks, võida vanglakaklused ja ole teistest tugevam vang. Siin seisavad kõik enda eest. Ja hoia silmad lahti, sest kunagi ei või teada mis peeglitaga peidus on.

--Info--

Serveri IP: e2.lionhost.org:25716
Kohtade arv: 24
Host: Lionhost
Omanik: P2hkelkuubis (Dubst3pM0nkey)
AbiOmanik: Pets
Teamspeak(RPS): 195.250.189.235
Channel: Sammal Vangla
Parool: SammalVangla

 #2 Exadon

Exadon

  Staph..

 • Head Administrator
 • Postitusi: 17
 • Sugu:Mees
 • Asukoht:Soome

Postitatud 15 April 2014 - 11:31 PM

Suht hea server, olen mänginud ( nolanud ) seda viimased 3 päeva. Hea kommuun on serveris sees ja palju uusi mängijaid juurde saanud. Soovitan kõikidele kellele meeldivad jail serverid.


XH4gnjC.pngSpoiler
finicky