Hüppa postitusele

Foto
- - - - -

Kuidas salvestada Gameplay'd?

• Please log in to reply
Sellel teemal on 19 vastust

#1 Fluffy

Fluffy

Eriti kohev

• Das User
  • Sugu:Naine

Postitatud 01 August 2012 - 10:55 AM

Tere! Ma ei tea, kas sai õigesse kohta see teema, aga äkki viitsib keegi rääkida, mis programmidega ja kuidas gameplayd salvestada? Tahaks ise ka mõne gameplay teha. Kunagi ammu sai frapsi proovitud, aga ma ei tea, ei saanud hakkama.
  • Rabbit meeldib see
She's all like 'uhh...and I'm like, yeah, whatever!

#2 sYCH3L

sYCH3L

One does not simply have good title?

• Das User
  • Sugu:Mees

Postitatud 01 August 2012 - 11:36 AM

Fraps on vist kõige rohkem kasutatud gameplay-de recordimiseks , aga siis on veel camstudio või midagi sellist :P

1399m.jpg

sigrz9.jpg

#3 Striker

Striker

AllYourPostsAreBelongToUs

• Auliige

Postitatud 01 August 2012 - 11:38 AM

Yep FRAPS, aga noh ma teen ise tavaliselt gameplay'd lives Livestreami Procasteriga.

Aga noh, su arvuti on nii kehva, et tollega ei kannata gameplay videosi teha :/

#4 Fluffy

Fluffy

Eriti kohev

• Das User

Postitatud 01 August 2012 - 11:47 AM

Mingit moodi ikka peaks ju saama. Muidu peab lauaarvutit timmima hakkama. :D

#5 Striker

Striker

• Auliige

Postitatud 01 August 2012 - 11:48 AM

Mingit moodi ikka peaks ju saama. Muidu peab lauaarvutit timmima hakkama. :D

Ütlen ausalt ära, et kui sul TF2 mängimisega juba probleeme on, siis FRAPSiga oleks sul frame per second 1 :D

#6 Fluffy

Fluffy

Eriti kohev

• Das User

Postitatud 01 August 2012 - 12:03 PM

Ütlen ausalt ära, et kui sul TF2 mängimisega juba probleeme on, siis FRAPSiga oleks sul frame per second 1 :D

Ma täitsa usun. Aga ma ei saa aru, mismoodi see fraps niipalju seda mõjutab... Samas TF'is osades serverites saab selle replay'ga salvestada. Mäng rohkem läägima ei hakka, aga ma ei oska seda arvutisse salvestada. Paar korda olen proovinud, aru ei saa. Ja failisuurus on ka muidugi mega, aga see on vist igatepidi gameplayd salvestades..

#7 Striker

Striker

• Auliige

Postitatud 01 August 2012 - 12:05 PM

Ma täitsa usun. Aga ma ei saa aru, mismoodi see fraps niipalju seda mõjutab... Samas TF'is osades serverites saab selle replay'ga salvestada. Mäng rohkem läägima ei hakka, aga ma ei oska seda arvutisse salvestada. Paar korda olen proovinud, aru ei saa.

Fraps mõjutab seda sellega, et kasutab su arvuti protsessorit päris julmalt ära kui see recordib.

#8 Fluffy

Fluffy

Eriti kohev

• Das User

Postitatud 01 August 2012 - 12:06 PM

Mh, jama. Läpakal ei anna seal midagi vahetada ka, et paremaks teha. :S

EDIT: lol, vana hea digikas aitab B)
  • Striker ja kvann meeldib see

#9 Priit

Priit

BORN HIGH

• Das User

Postitatud 01 August 2012 - 01:21 PM

Mängus otse recordides oleks vast lag, mis teeks nii video kvaliteedi sitaks, kui ka mängimise ebamugavaks. Samas kerge googeldamise abil leidsin, et TF2's saab demosi sama moodi recordida nagu CS'is. Ehk siis "record failinimi" konsooli. Hiljem võib demot vaadata ("playdemo failinimi") ja samal ajal frapsiga recordima panna. Samas on ka teine võimalus, mis on sisse-ehitatud movie süsteem nagu ma aru sain. Sama moodi mängid eelnevalt recorditud demo, kuid fraps asemel kasutad konsooli käsklust "startmovie videofailinimi avi" ning video recordimise lõpetamiseks "endmovie". Video fail peaks tekkima Steami kaustas asuvasse TF2 kausta.

Allikad:

http://tf2wiki.net/w...recording_demos
http://forums.steamp...ad.php?t=934312

Küsi msnis täpsemalt üle, kui millegiga probleem tekib :)
Kui mind kuskil mujal foorumis tegutsemas olete näinud, siis pole see ilmselt mina olnud.

#10 Striker

Striker

• Auliige

Postitatud 01 August 2012 - 01:33 PM

Mängus otse recordides oleks vast lag, mis teeks nii video kvaliteedi sitaks, kui ka mängimise ebamugavaks. Samas kerge googeldamise abil leidsin, et TF2's saab demosi sama moodi recordida nagu CS'is. Ehk siis "record failinimi" konsooli. Hiljem võib demot vaadata ("playdemo failinimi") ja samal ajal frapsiga recordima panna. Samas on ka teine võimalus, mis on sisse-ehitatud movie süsteem nagu ma aru sain. Sama moodi mängid eelnevalt recorditud demo, kuid fraps asemel kasutad konsooli käsklust "startmovie videofailinimi avi" ning video recordimise lõpetamiseks "endmovie". Video fail peaks tekkima Steami kaustas asuvasse TF2 kausta.

Allikad:

http://tf2wiki.net/w...recording_demos
http://forums.steamp...ad.php?t=934312

Küsi msnis täpsemalt üle, kui millegiga probleem tekib :)

Emm jah aga see on vahepeal igavene ajude**** ausaltöeldes :D

#11 Jupats

Jupats

igapäevMapostitan

• Head Administrator

Postitatud 01 August 2012 - 01:51 PM

ise kasutan Bandicam -i etem kui fraps imo kuid antud hetkel viskab mul läägi sisse recordides kuid see tuleneb sellest et mul on kõvaketas täis -.-
  • HrHitler meeldib see

#12 fAllow

fAllow

JATÕLA

• Das User
  • Sugu:Ei ütle

Postitatud 02 August 2012 - 12:14 PM

Fraps on jah hea , hea kvaliteet ka mu arust :D aga kui väga junn arvut on siit mõtetu üldse midagi recordida ükskõik millise asjaga

#13 HrHitler

HrHitler

Täppispostitaja

• Head Administrator

Postitatud 04 August 2012 - 01:46 AM

Fraps on jah hea , hea kvaliteet ka mu arust :D aga kui väga junn arvut on siit mõtetu üldse midagi recordida ükskõik millise asjaga

Fraps on sitem sest failide suurus on bandicamil kõvasti väiksem aga kvaliteet on sama
Postitas pildi

#14 fAllow

fAllow

JATÕLA

• Das User
  • Sugu:Ei ütle

Postitatud 04 August 2012 - 02:55 AM

Hea kvalliga ongi suur , aga jah mul endal 160 gb kõvakas eriti mõtetu oleks teha kui 1 h video n2iteks tuleb 2 gb ?

Fraps on sitem sest failide suurus on bandicamil kõvasti väiksem aga kvaliteet on sama

Nojah ,kellel suur kõvakas (Y) faili suurus loeb vast sellest kvaliteedist ka ikka natuke .

#15 Striker

Striker

• Auliige

Postitatud 04 August 2012 - 08:40 AM

Hea kvalliga ongi suur , aga jah mul endal 160 gb kõvakas eriti mõtetu oleks teha kui 1 h video n2iteks tuleb 2 gb ?

Nojah ,kellel suur kõvakas (Y) faili suurus loeb vast sellest kvaliteedist ka ikka natuke .

Fraps recordib lossless kvaliteediga see tähendab, et midagi ei lähe raisku ja ta teebki need AVI failid väga suured. Ma ei tea mis formaati Bandicam salvestab aga sellepärast, et see Bandicam sul need failid väiksemad teeb tähendab, et ta pakib need klipid siiski nö kokku.
  • Fluffy meeldib see

#16 sYCH3L

sYCH3L

One does not simply have good title?

• Das User

Postitatud 04 August 2012 - 11:51 AM

CS Videoid tegin ma kunagi frapsiga ja muudejaoks kasutasin bandicam kuna seal sai windowed asju panna :)

1399m.jpg

sigrz9.jpg

#17 HrHitler

HrHitler

Täppispostitaja

• Head Administrator

Postitatud 04 August 2012 - 04:06 PM

Fraps recordib lossless kvaliteediga see tähendab, et midagi ei lähe raisku ja ta teebki need AVI failid väga suured. Ma ei tea mis formaati Bandicam salvestab aga sellepärast, et see Bandicam sul need failid väiksemad teeb tähendab, et ta pakib need klipid siiski nö kokku.

siin on väike võrdlus :D http://www.gamerecor...ps_alternative/
  • Striker meeldib see
Postitas pildi

#18 Pets

Pets

Paul

• Administrator

Postitatud 12 August 2012 - 09:13 PM

Tahaks vahest ka midagi recordida aga full size salvestades lägab mul jubedalt nii, et ainuke võimalus oleks half size salvestada... Probleem selles, et kui üritan seda pärast normaalseks editida on kvaliteet jura. Keegi oskab aidata ?

#19 Eksor

Eksor

snaiper

• Das User

Postitatud 23 August 2012 - 03:34 PM

Fraps ja oli midagi taolist nagu Videomatch, kus said veel paar effekti ka juurde lisada.

#20 dafuq

dafuq

JATÕLA

• Auliige

Postitatud 27 September 2012 - 07:15 PM

Mh, jama. Läpakal ei anna seal midagi vahetada ka, et paremaks teha. :S

EDIT: lol, vana hea digikas aitab B)

Overclocki prose

Postitas pildi

finicky