Hüppa postitusele

Foto
- - - - -

Arvuti.

• Please log in to reply
Sellel teemal on 29 vastust

#1 zeik

zeik

snaiper

• Das User
  • Sugu:Mees

Postitatud 06 August 2012 - 03:42 PM

Tere, probleem seisneb selles, et arvuti laggab jubedalt mängude mängimise ajal. LoLis on fps 60 ja kui teamfight hakkab siis läheb 30 peale. Arvuti peaks piisavalt tugev olema?
Postitas pildi

#2 Jupats

Jupats

igapäevMapostitan

• Head Administrator

Postitatud 06 August 2012 - 04:02 PM

See on sul koguaeg niiviisi olnud või nüüd hiljuti hakkas jaurama ?
1. Uuenda omal video ja igasugused draiverid ära.
2.Ma pole küll it spets ja ma võin ka pange panna kuid win 7 64bit süsteemil võiks vist veidi rohkem mälu olla kui ainult 4GB ?
Kui ma õigesti mäletan siis 64bit versiooni miinimum on 4GB ja 32bit maksimum mis ta suutis lugeda on 3,5GB niiet siit võib teha järeldused (oletades et ma ikkagi panen täppi loodetavasti keegi targem suudab kommenteerida seda)
3. sa võid proovida mängu settingsitega mässata veidi ehk leiad miskit optimaalsemat kui MAXis kõike jooksutada
  • zeik meeldib see

#3 JRISETH

JRISETH

Padawan

• Banned

Postitatud 06 August 2012 - 04:21 PM

Pane graafika settingud madalamaks LoLis ja siis vaata, kas FPS paranes teamfightis. Tean, et mitmel kutil on LoLis random FPS dropid seega game engine vast vigane.
  • zeik meeldib see

#4 sYCH3L

sYCH3L

One does not simply have good title?

• Das User

Postitatud 08 August 2012 - 12:55 AM

orly lol on kiirelt kokkupandud pask

1399m.jpg

sigrz9.jpg

#5 Nympho

Nympho

LIQUICITY FAN

• Das User

Postitatud 08 August 2012 - 03:55 PM

format c, tõmba juhe seinast välja, lülita ekraan korra välja ja siis uuesti sisse, osta uus arvuti - üks asi peaks neist vähemalt aitama seep

#6 sYCH3L

sYCH3L

• Das User

Postitatud 08 August 2012 - 05:26 PM

format c: jap

1399m.jpg

sigrz9.jpg

#7 Gert

Gert

• Das User

Postitatud 08 August 2012 - 11:51 PM

Palju sul vabamälu veel on?
"I AM THE MOST COMPLETED FIGHTER IN THE WORLD" - Yuri Boyka

#8 sYCH3L

sYCH3L

• Das User

Postitatud 09 August 2012 - 11:03 AM

Probleem on ilmselt selles , et lolil on memory leake väga palju ja see hakkab aina rohkem mälu kasutama .

1399m.jpg

sigrz9.jpg

#9 Fluffy

Fluffy

Eriti kohev

• Das User
  • Sugu:Naine

Postitatud 24 August 2012 - 10:31 PM

Kas mäng võib sellepärast ka läägida, kui C: ketas praktiliselt täis on? (~800 Mb vaba)
She's all like 'uhh...and I'm like, yeah, whatever!

#10 Priit

Priit

BORN HIGH

• Das User

Postitatud 24 August 2012 - 10:37 PM

Jap, vähemalt paar GB peaks vaba ruumi olema. Küpsiste, ajutiste failide jms. salvestamiseks.
Kui mind kuskil mujal foorumis tegutsemas olete näinud, siis pole see ilmselt mina olnud.

#11 Fluffy

Fluffy

Eriti kohev

• Das User

Postitatud 24 August 2012 - 10:42 PM

Selge, pühapäeval teen formati. <_<

#12 IVAN

IVAN

Level 20 IVAN

• Auliige

Postitatud 24 August 2012 - 11:32 PM

Ma ei usu, et sa kohe päris formati pead tegema :D Kustuta midagi ära mida sa enam ei vaja vms :D

Postitas pildi

#13 Fluffy

Fluffy

Eriti kohev

• Das User

Postitatud 24 August 2012 - 11:36 PM

Ma ei usu, et sa kohe päris formati pead tegema :D Kustuta midagi ära mida sa enam ei vaja vms :D

Mul on mingi imelik puuk niivõinaa siin sees, niiet format tuleb igal juhul. Vaja aind välist kõvaketast, siis saab nii C: kui ka D: formati teha. Ma usun, et D: kettal võib ka miskit mäda olla. Loodan, et TF2 jooksib siis paremini ka (Y).

EDIT: Btw, eelmine kord tuli sellest kustutamisest ainult jama. Mingi pervertsuse keerasin kokku. Hunnik .dll faile oli kadunud ja arvuti hakkas nii näkku panema.

#14 IVAN

IVAN

Level 20 IVAN

• Auliige

Postitatud 24 August 2012 - 11:41 PM

Mul on mingi imelik puuk niivõinaa siin sees, niiet format tuleb igal juhul. Vaja aind välist kõvaketast, siis saab nii C: kui ka D: formati teha. Ma usun, et D: kettal võib ka miskit mäda olla. Loodan, et TF2 jooksib siis paremini ka (Y).

EDIT: Btw, eelmine kord tuli sellest kustutamisest ainult jama. Mingi pervertsuse keerasin kokku. Hunnik .dll faile oli kadunud ja arvuti hakkas nii näkku panema.

Okei. .dll failid ei ole tavaliselt kustutamiseks, aga see selleks :D Format C: on fresh start, seega kui on aega ja viitsimist, siis go for it!

Postitas pildi

#15 Priit

Priit

BORN HIGH

• Das User

Postitatud 25 August 2012 - 12:10 AM

Mis aega ja viitsimist, format + windows peale 15 min, driverid 10 min ja olemas :D

// Edit: No okei, tegelt oleneb kui hea arvuti on :D
Kui mind kuskil mujal foorumis tegutsemas olete näinud, siis pole see ilmselt mina olnud.

#16 marxx

marxx

Administrator

• Supervisor

Postitatud 25 August 2012 - 12:16 AM

Mis aega ja viitsimist, format + windows peale 15 min, driverid 10 min ja olemas :D

Windows 7 ja pole vaja isegi draivereid tõmmata, teeb kõik sinueest ära, samamoodi linuxiga :(
One, two, three..

#17 Priit

Priit

BORN HIGH

• Das User

Postitatud 25 August 2012 - 12:20 AM

Windows 7 ja pole vaja isegi draivereid tõmmata, teeb kõik sinueest ära, samamoodi linuxiga :(

Kui mingi vanem videokaart või miskit, siis ei pruugi Windows seda leida, trust me - on ette tulnud :D

#18 IVAN

IVAN

Level 20 IVAN

• Auliige

Postitatud 25 August 2012 - 01:15 AM

Dunno mul läheb küll tavaliselt oma spets set-up süsteemide paika panemiseks terve päev pmst :D Selle pärast ma väga format C:'d ei fänna :D

Postitas pildi

#19 Fluffy

Fluffy

Eriti kohev

• Das User

Postitatud 25 August 2012 - 10:10 AM

Okei. .dll failid ei ole tavaliselt kustutamiseks, aga see selleks :D Format C: on fresh start, seega kui on aega ja viitsimist, siis go for it!

Ma tean, et ei ole, ja ma ei saa ise ka aru, mismoodi ma need ära kustutasin. Arvuti ütles igatahes, et mingi 80-90 .dll faili oli puudu või vigased. Have no idea how this happened... Võib-olla "puhastasin" arvutit liiga "põhjalikult".

#20 Sven

Sven

Joptvõimat

• Das User

Postitatud 25 August 2012 - 10:51 AM

Täitsa sinulik. :D
You're fucked!

#21 Striker

Striker

AllYourPostsAreBelongToUs

• Auliige

Postitatud 25 August 2012 - 12:30 PM

Jap, vähemalt paar GB peaks vaba ruumi olema. Küpsiste, ajutiste failide jms. salvestamiseks.

Paar? Windowsi kettal on optimaalne vähemalt 40gb :D

Tere, probleem seisneb selles, et arvuti laggab jubedalt mängude mängimise ajal. LoLis on fps 60 ja kui teamfight hakkab siis läheb 30 peale. Arvuti peaks piisavalt tugev olema?
Postitas pildi

Kui varem probleeme pole olnud ja alles hiljuti tuli, siis võta kast lahti(kui on kast) ja puhasta ventikad ära. Hetkel ei saa muud öelda kui, et arvuti jääb lahjaks :D

#22 zeik

zeik

snaiper

• Das User

Postitatud 25 August 2012 - 11:49 PM

Sain 32 bitise wini peale, sai endale CS:GO soetatud ja asi on ikka väga imelik.. fps 70-80
4 tuuma,4 G RAMi ja 1 g videot jääb lahjaks sellise asja jaoks?

#23 Gert

Gert

• Das User

Postitatud 27 August 2012 - 03:13 AM

Sain 32 bitise wini peale, sai endale CS:GO soetatud ja asi on ikka väga imelik.. fps 70-80

http://www.systemreq...cyri/intro.aspx - vaata.
"I AM THE MOST COMPLETED FIGHTER IN THE WORLD" - Yuri Boyka

#24 zeik

zeik

snaiper

• Das User

Postitatud 27 August 2012 - 01:05 PM

seal näitab fast and shit

#25 everyday

everyday

n00b.

• Das User

Postitatud 27 August 2012 - 02:51 PM

Sa saad seal mängus videosätteid ka muuta..
Saad low peal mängida kui ka high. Milles probleem? Sitt arvuti siis mängi low peal.
Postitas pildi

#26 Bitter

Bitter

Bling EBP magic

• Supervisor

Postitatud 27 August 2012 - 02:57 PM

64 bitine win töötab väga edukalt, KUI prose seda toetab. Mälu suhtes ei ole vahet palju sul seda on (üle 2 peaks kindlasti olema), kuna 64 bit lihtsalt suurendab võimaliku aadressi ala 2 korda pikemaks. Puhastamine aitab ainult siis, kui mälu, prose ja GPU temp ületab nende optimaalse. Minu isiklik arvamus on, et sul miski soft peal, mis seda kiirust ära neelab või on siis tõesti engine viga.

// EDIT: Nii vanadel kaartidel on driverid ammu pudelikaelad ära eemaldanud niiet uuendamine ei pruugi mingit efekti anda.

Päikest ;)
  • zeik meeldib see

#27 Taivar

Taivar

N°1

• Auliige

Postitatud 11 September 2012 - 05:38 PM

Ma oletan, et sul on lauaarvut? Ennem siin targemad mehed mainisid, et tee arvut tolmust puhtaks, see aitab. Kuid mitte kauaks. Mõne aja möödudes hakkab ta uuesti hanguma. Endal oli sama mure. Ja kui hakkas hanguma viskas mul ikka nii üle, et tuli see format ära teha ja siis hakkas asi kenasti jooksma. Eks seda staffi oli ka päris oma jagu kogunenud aegade jooksul. Ja tolmust puhastamisel ei soovita kasutada tolmuimejat, õigemini ei tohigi kasutada. Juhul kui sul endal puudub kodus kompressor siis korralikes arvuti poodides peaks müüdama näiteks kompressor purke vms. mida kasutatakse spetsiaalselt arvuti osade puhastamiseks (emaplaadid, ventilaatorid, toited jne.) raskesti ligipääsevatese kohtadesse.

Juhul kui kasutad läpakat, mida ma kohe mitte ei usu. :D Siis vaheta termopasta ära ja kindlasti vendid ja jooterajad tolmust puhtaks. Teadmiseks kõigile, et tolm on väga hea staatilise elektri tekitaja ning kui arvuti mikroskeemid peaksid saama väiksemagi staatilise löögi siis pole selle mikroskeemiga enam mitte midagi teha. Tean ühte juhtumit kus inimene panigi oma nii öelda "Elektriseeritud käe" laua arvutile ja see lihtsalt kustus ära tänu staatilisele elektrile. :D Korpus juhtis staatilise edasi emaplaadile ja sealt ta igastahes midagi läbi lõi. Nüüd läks küll veidike teemast mööda aga pole hullu.

Võid proovida ka game boosterit. Räägitakse, et pidi aitama, kuid ise ei usu seda asja. See programm suleb kõik ebavajalikud protsessid mis sul hetkel käimas on ja suunab kõik ressursid vastavale programmile mida sa soovid game boosteriga käivitada. Kuid jah, ma tean ise täpselt mis mul käib ja mis mul ei käi. Kuid võid samas proovida, ehk on abi. ;)

#28 Striker

Striker

AllYourPostsAreBelongToUs

• Auliige

Postitatud 12 September 2012 - 06:33 AM

Ma oletan, et sul on lauaarvut? Ennem siin targemad mehed mainisid, et tee arvut tolmust puhtaks, see aitab. Kuid mitte kauaks. Mõne aja möödudes hakkab ta uuesti hanguma. Endal oli sama mure. Ja kui hakkas hanguma viskas mul ikka nii üle, et tuli see format ära teha ja siis hakkas asi kenasti jooksma. Eks seda staffi oli ka päris oma jagu kogunenud aegade jooksul. Ja tolmust puhastamisel ei soovita kasutada tolmuimejat, õigemini ei tohigi kasutada. Juhul kui sul endal puudub kodus kompressor siis korralikes arvuti poodides peaks müüdama näiteks kompressor purke vms. mida kasutatakse spetsiaalselt arvuti osade puhastamiseks (emaplaadid, ventilaatorid, toited jne.) raskesti ligipääsevatese kohtadesse.

Juhul kui kasutad läpakat, mida ma kohe mitte ei usu. :D Siis vaheta termopasta ära ja kindlasti vendid ja jooterajad tolmust puhtaks. Teadmiseks kõigile, et tolm on väga hea staatilise elektri tekitaja ning kui arvuti mikroskeemid peaksid saama väiksemagi staatilise löögi siis pole selle mikroskeemiga enam mitte midagi teha. Tean ühte juhtumit kus inimene panigi oma nii öelda "Elektriseeritud käe" laua arvutile ja see lihtsalt kustus ära tänu staatilisele elektrile. :D Korpus juhtis staatilise edasi emaplaadile ja sealt ta igastahes midagi läbi lõi. Nüüd läks küll veidike teemast mööda aga pole hullu.

Võid proovida ka game boosterit. Räägitakse, et pidi aitama, kuid ise ei usu seda asja. See programm suleb kõik ebavajalikud protsessid mis sul hetkel käimas on ja suunab kõik ressursid vastavale programmile mida sa soovid game boosteriga käivitada. Kuid jah, ma tean ise täpselt mis mul käib ja mis mul ei käi. Kuid võid samas proovida, ehk on abi. ;)

Lihtsalt mainin, et kui sul tolmuimejal on plastmassist ots, siis võib väga vabalt puhastada. Metallist ots tekitab staatikat ja tollega ei tasu jamada.
Ise puhastan koguaeg ja pole midagi veel juhtunud.

#29 Taivar

Taivar

N°1

• Auliige

Postitatud 12 September 2012 - 06:38 AM

Aa, selge. Ammu ammu kuulsin kusagilt, et ei tohi tolmuimega tõmmata. Ei tea.

Ennem jäi mainimata, et kindlasti uuenda oma driverid ära. Tihenda faile.

#30 Raimo

Raimo

Rõõba

• Supervisor

Postitatud 12 September 2012 - 12:35 PM

Tomuimeja tekitab nii või teisiti staatilist elektrit mis võib levida su arvutisse kui seal väga palju tolmu on.
  • Taivar meeldib see
So?

finicky